Політика конфіденційності

Які дані збираються?

База ваших облікових записів і паролів зберігається локально на мобільному пристрої. Розробники не мають доступ до ваших облікових даних, ніколи не збирають їх і не передають. qrLogin зберігає ці дані в захищеній області до якої має доступ тільки додаток qrLogin. Паролі облікових записів ніколи не зберігаються у відкритому вигляді. Для шифрування використовується AES256 з ключем який зберігається в захищеній області пам'яті вашого мобільного пристрою. При збереженні бази облікових даних у зовнішній файл - паролі шифруються на іншому ключі, що отримується за алгоритмом PBKDF2 з заданого користувачем пароля.

qrLogin не збирає особисту інформацію.

Після несподіваних збоїв у додатку, користувач може відправити звіт про помилку. Повідомлення про помилки не містять даних бази акаунтів. Вони можуть містити шлях до файлу, якщо помилка була пов'язана з невдалої операцією над файлами.

Автор програми буде вкрай вдячний якщо ви будете відправляти звіти про помилки, якщо такі виникнуть при роботі з додатком. Це допоможе оперативно їх виправити і поліпшити qrLogin.

Автор програми не співпрацює і не передає жодних даних пов'язані з додатком qrLogin третім особам.

Google AdMob

Для показу реклами в додатку розробники використовують Google сервіс AdMob. Цей сервіс може збирати додаткові дані для кращого підбору реклами. Розробники програми не мають доступ до цих даних. З політикою конфіденційності сервісів Google ви можете ознайомитись на сайті Google.

Які Android дозволи потрібні і для чого?

  • Internet - для відправки запитів авторизації і поновлення параметрів облікового запису в разі генерації пароля або OTP ключа в мобільному додатку;
  • Camera - для сканування QR-кодів;
  • Fingerprint - потрібно, якщо ви бажаєте використовувати відбитки пальців для захисту;
  • Storage - потрібен при збереженні, зчитуванні файлу бази для перенесення на інший пристрій.